LabVIEW na Świecie

LabVIEW nie jest w Polsce popularnym środowiskiem, jednak na świecie zostało docenione przez największe koncerny. Tam gdzie liczy się jakość wykonania, szybkość realizacji projektu, elastyczność aplikacji a przede wszystkim niezawodna archiwizacja oraz obróbka wyników pomiarów aplikacje LabVIEW są niezastąpionymi elementami systemów informatycznych.

NASA

National Aeronautics and Space Administration - NASA - Wykorzystuje aplikacje do pomiarów nowatorskich stanowisk badawczych.

Screen:

BIMAL

Firma ta jest dostawcą rozwiązań hydraulicznych do podwozi samolotów Airbus A380. Podwozia te są testowane przy użyciu aplikacji stworzonych w środowisku LabVIEW.

Screen:

MICROSOFT

Firma Microsoft zdecydowała się na korzystanie z aplikacji LabVIEW podczas testów kontrolera do konsoli Xbox 360.

Screen:

BCB Informática Control

Jest to hiszpańska firma, która to w swojej elektrowni słonecznej użyła LabVIEW wraz ze sprzętem National Instruments do optymalnego ustawienia luster słonecznych. W zależności od kąta padania światła lustra są obracane i pochylane. Układ wykonano w systemie Real Time.

Screen:Wszystkie zamieszczone tu projekty są zaczerpnięte ze strony National Instruments. Znajduje się tam też znacznie więcej ciekawych artykułów opisujących innowacyjne rozwiązania technologiczne. Chętnych do bliższego zapoznania się z możliwościami środowiska LabVIEW zapraszamy na stronę producenta - http://www.ni.com/poland/labview/


koparki kołowe Skyclinic - przeszczepy włosów robotem Artas https://amzteam.pro/ hosting www webhosting1st Wykorzystaj inbound marketing i przyciągnij klientów do swojej firmy poczta kwiatowa mediaclick.pl informatyk.lebork.pl

© CuspySoft 2015