O Firmie

Firma Cuspy Soft oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla produkcji i laboratoriów. Jesteśmy zespołem młodych, ambitnych i kreatywnych osób, które stale poszerzają swoją wiedzę techniczną. Firma powstała w 2008 roku przy Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości Politechniki Warszawskiej. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu programów przeznaczonych zarówno do kontroli procesów produkcyjnych, kontroli jakościowej produktu, obsługi projektów badawczo-rozwojowych, obsługi baz danych jak i całych systemów ERP, SCADA.

Nasze aplikacje tworzymy głównie w oparciu o środowisko LabVIEW co jest gwarantem wysokiej niezawodności produktów końcowych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych jak i w obsłudze wszelkiego rodzaju sprzętu peryferyjnego, w tym urządzeń pomiarowych największych światowych producentów takich jak National Instruments, Agilent, Fluke itd. Podczas realizacji projektów wychodzimy do klienta z własnymi propozycjami ulepszeń aplikacji oraz bierzemy czynny udział w pracach zespołu projektowego, oferując również doradztwo w doborze sprzętu pomiarowego jak i sterowników.

Zespół pracujący przy projekcie jest starannie dobrany z pośród specjalistów współpracujących z naszą firmą tak, aby produkt końcowy satysfakcjonował klienta w stu procentach....inni piszą programy, my tworzymy doskonałość.


Skyclinic - przeszczepy włosów robotem Artas https://amzteam.pro/ hosting www webhosting1st poczta kwiatowa informatyk.lebork.pl

© CuspySoft 2015